Istrie - ubytování Poreč


Cyklistický pobyt

Jarní cyklistické soustředění v Chorvatsku je pro cyklisty ideální přípravou na sezónu, podzimní soustředění zase příjemným prodloužením aktivní cyklistické sezóny. Liduprázdná přímořská letoviska, malý motoristický provoz a teplejší a vlídnější počasí než doma lákají k aktivní dovolené. Denní tréninkové vyjížďky v malých skupinkách podle výkonnosti, odpolední až večerní procházky v Poreči či okolní Plavé a Zelené Laguně, výborná středomořská kuchyně, možnost návštěvy mořského akvária nebo výletu lodí k ostrovům.

Istrie nabízí "výživné" kopce ve vnitrozemí a roviny podél pobřeží, lze ji obsáhnout prakticky celou na kole, též s možností výletu do Slovinska a návštěvou amfiteátru v Pule. Budete projíždět olivovými háji, vinicemi i přes zapomenuté vesničky, neodoláte zakoupit si vynikající domácí ovčí sýr u Limského zálivu, navštívíte na kole vysoko položený Oprtalj, historické město Buje, na severu Savudrii a Umag s majákem a výhledy na slovinský Piran a Piranský záliv a na jihu starobylé městečko Rovinj a historickou Pulu.

Limský kanál  Jarní cyklistika - před společnou vyjížďkou
Bikování na Istrii Plavá laguna v Poreči

Ubytování a služby

Termín a cena:
Termíny, ceny a ostatní služby naleznete v přiloženém pdf souboru.

Istrie ubytování Poreč - termín a cena

Ubytování:
Můžete být ubytováni v apartmánech několika typů, které se liší velikostí a vybavením. Součástí všech apartmánů je samozřejmě toaleta a koupelna. (Kliknutím na typ apartmánu je možné si ho prohlédnout.)

Apartmány:
STUDIO (2 os.) - se nachází v přízemí a sestává ze dvou místností. Větší místnost slouží jako obývací pokoj, menší místnost slouží jako ložnice s manželskou postelí. Z obývacího pokoje je vchod na terasu, kde se nachází venkovní sezení.

NAUTICO (2 os.) - se nachází v přízemí a sestává ze dvou místností. Větší místnost slouží jako obývací pokoj, menší místnost slouží jako ložnice s manželskou postelí. Kuchyňka se nachází v samostatné místnosti. Z apartmánu je vchod na terasu s venkovním sezením.

RUSTICO (2-4 os.) - se nachází v přízemí hned vedle zahrady. Jedna místnost je vybavena manželskou postelí, v druhé místnosti se nachází pohovka, kterou lze rozložit na manželskou postel. Kuchyňka se nachází v samostatné místnosti, jejíž součástí je také jídelní stůl. Z apartmánu je vchod na terasu s venkovním sezením.

SUNNY (4 os.) - se nachází v prvním patře. Sestává ze dvou ložnic (v jedné se nachází manželská postel, ve druhé pohovka, kterou lze rozložit na manželskou postel). Další místnost slouží jako kuchyňka a je zde umístěn jídelní kout. Z apartmánu je vchod na balkón s venkovním sezením.

ACQUAMARINE (4+1 os.) - největší apartmán se nachází v prvním patře. Sestává ze dvou ložnic s manželskými postelemi, do jedné z nich je možné umístit přistýlku. Další místností je poměrně velký obývací pokoj s pohovkou, kterou je možné rozložit. Kuchyň včetně jídelního koutu je v další samostatné místnosti. Apartmán má dva balkóny, jeden u ložnice a druhý u obývacího pokoje. Oba balkóny jsou vybaveny venkovním sezením.


Residence se nachází v klidnější části města Poreč na chorvatské Istrii. V dosahu cca. 300 m je velké nákupní středisko a několik dalších obchodů, moře a historická část města jsou cca. 1 km od ubytování.
Všechny apartmány mají klimatizaci, internetové připojení přes wifi rozhraní a SAT-TV. Apartmány disponují vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou, která je vybavená sporákem, myčkou na nádobí, lednicí, nádobím a varnou konvicí.
V zahradě najdete také grilovací kout, k dispozici jsou lehátka, zahradní lavičky a stoly. Pro děti na vyžádání dětská židlička. Parkoviště je hned vedle residence.

Doprava:
vlastní, za příplatek mikrobusem nebo autobusem

Na cestu za svou aktivní dovolenou budete od nás vybaveni:
  • voucherem na zajištěné ubytování a itinerářem trasy na ubytování,
  • návrhy a itineráři tras pro zvolenou aktivitu včetně kopií map,
  • možností zakoupení originálních map pro danou oblast,
  • v případě zájmu možností zajištění dopravy na ubytování autobusem či mikrobusem včetně kol
Ubytování v Poreči Ubytování v Poreči
Ubytování v Poreči Přístavní městečko Poreč

Mapa Istrie

Nahoru     Přihlásit se